Hakkımızda

1994 yılından bu yana iç dekorasyon alanında faal durumda olan Vuslat Yapı dekor VizyonDekor olarak yeniliklerine isim değişikliğiyle başlayıp Vizyonunu hep geniş tutmuştur. Gün geçmiyorki her an yeni bir teknoloji kapımızı çalmasın..
Değişen dünyayaya ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek ve siz değerli müşterilerimiz için alanında en iyiyi seçmek temel ilkelerimiz arasında olup iç ve dış dekorda kullanabileceğiniz yeni bayiliğimiz olan 'STARTONİGHT' ürünleri 25 dk. gün ışığı veya florasan ışığıyla beslenip 8 saat aaa!ydınlık veren ve her alanda kullanabileceğiniz sayısız ürünleriyle beğeninize sunulmuştur.


İnsanların kullanımına açık olan her alanda ürünlerimizi uygulayabilir mekanlarınıza apayrı bir görsellik kazandırabilirsiniz. Bunun için daha detaylı konuşup ürünlerimizi yakından görmeniz için sizleri işyerimize davet ediyoruz..

Ev Dekorasyonu ve Tadilat

Yaşam alanlarınızda daha ferah, daha şık ve yenilikler aramaya başladıysanız, sizin için ev dekorasyonunuzun zamanı gelmiş demektir.

Mutfak Dekorasyonu

Özellikle evde çok zaman geçiren kadınların mutfakları çok değerlidir. Günün büyük bir zamanını bu alanda konfor içinde geçirmelidirler.

İç Dekorasyon

İç dekorasyon projelerinde, sektörel gelişmeleri çok iyi okuyabilen, müşteri beklentilerini anlayabilen ve kişiye özel proje üretebilen mimar ekibimizle, mutlu müşteri profilleri üretmeye devam ediyoruz.

Ofis Dekorasyonu

Yaşam alanlarımız olan evlerimiz kadar, ofislerimizde, büyük zaman geçirdiğimiz daha yaşanılabilir ve enerjik olmasını istediğimiz mekânlardır. Bu mekanları ihtiyacınıza uygun en güzel şekilde dizayn ediyoruz.